misina

  • Anadolu Yakası Balık Restaurantları Lezzet Durakları

Anadolu Yakası Balık Restaurantları Lezzet Durakları

>

Ä°stanbul’un Anadolu yakası balık restaurantları lezzet durakları denince akla gelen ilk örneklerden biridir Misina Balık Restaurantları. Kapılarını ilk kez açtığı 2005 tarihinden beri, restoranın menüsünde, öncelikli olarak Rum ve Girit mutfağı ağırlıklı olmak üzere Dünya mutfağından en özel tarifler yer alıyor. Levrek çorbasından lakerda kalbine, karidesli mantıdan Girit böreÄŸine, türlü Ege otlarından farklı soÄŸuk mezelere kadar birçok alternatif executive ÅŸeflerin elinden çıkıyor. Müşterilerden gelen pozitif deÄŸerlendirmeler neticesinde Göztepe’de ve yeni açılan Beylerbeyi ÅŸubesinde hizmet vermeye devam eden restoran zinciri; yemeÄŸi keyfe dönüştüren kaliteli ve sıcak mekânlardan biri.

Küçük Üreticiyi Destekleyen Mutfak


Misina Balık Restaurant diğer birçok restorandan farklı olarak satın alım sürecini endüstriyel düzeyde yapmıyor. Bunun yerine sürdürülebilir yerel tedarik yöntemini tercih etmesi sebebi ile hem küçük üreticiyi ve olta balıkçılığı yapanları desteklemiş oluyor hem de en taze, en lezzetli ürünleri mutfağa taşıyor.

İki Ayrı Noktada Eşsiz Lezzet Hızlı Hizmet


Misina Balık Restaurant Göztepe Şubesi Anadolu Yakası’nda, Göztepe Parkı’nın hemen yanında. 2015’ten bu yana konuklarını ağırlayan ÅŸube; yüksek tavanları, taÅŸ desenli duvarları, rüstik dekorasyonu ile misafirlerine faklı bir atmosferde yemek yiyip, hoşça vakit geçirme imkânı sunuyor. Pedagojik eÄŸitim almış bakıcıların eÅŸlik ettiÄŸi oyun parkında çocuklar da bir o kadar eÄŸlenceli zaman geçirebiliyor.

Beylerbeyi’nde eski bir konakta hizmet veren Misina Balık Restaurant Beylerbeyi Şubesi ise Ä°stanbul’un en katıksız, en ÅŸairane yönüne vurgu yapan bir durak. Alt kata girildiÄŸinde dev bir çınar aÄŸacının gölgesi karşılıyor. Ãœstteki iki katta ise lezzetli yemeklere ve koyu sohbetlere muazzam boÄŸaz manzarası eÅŸlik ediyor. Tüm çalışanlar güler yüzlü ve servis son derece hızlı. Aile ortamında olduÄŸunuzu hissettirecek kadar samimi bir yer.

Misina Balık Restaurant gerek mutfağında yarattığı lezzetler ile, gerek kaliteli hizmet anlayışı ile, gerekse mekanlarında oluÅŸturduÄŸu dekorasyon ve kullandığı farklı dokular ile Ä°stanbul’daki balık restoranların kalbi ünvanını hak eden bir butik marka.

  • İçeriği Paylaş
reservation-banner

Misina Rezervasyon Sistemi

Masanızı Hemen Ayırtın

  • Açılış ve Kapanış Saatlerimiz
  • Haftanın Her Günü Saat : 10:00 - 02:00

+90 850 532 0303

Rezervasyon