misina

  • Anadolu Yakası Balık Restaurantları Lezzet Durakları

Anadolu Yakası Balık Restaurantları Lezzet Durakları

>

İstanbul’un Anadolu yakası balık restaurantları lezzet durakları denince akla gelen ilk örneklerden biridir Misina Balık Restaurantları. Kapılarını ilk kez açtığı 2005 tarihinden beri, restoranın menüsünde, öncelikli olarak Rum ve Girit mutfağı ağırlıklı olmak üzere Dünya mutfağından en özel tarifler yer alıyor. Levrek çorbasından lakerda kalbine, karidesli mantıdan Girit böreğine, türlü Ege otlarından farklı soğuk mezelere kadar birçok alternatif executive şeflerin elinden çıkıyor. Müşterilerden gelen pozitif değerlendirmeler neticesinde Göztepe’de ve yeni açılan Beylerbeyi şubesinde hizmet vermeye devam eden restoran zinciri; yemeği keyfe dönüştüren kaliteli ve sıcak mekânlardan biri.

Küçük Üreticiyi Destekleyen Mutfak


Misina Balık Restaurant diğer birçok restorandan farklı olarak satın alım sürecini endüstriyel düzeyde yapmıyor. Bunun yerine sürdürülebilir yerel tedarik yöntemini tercih etmesi sebebi ile hem küçük üreticiyi ve olta balıkçılığı yapanları desteklemiş oluyor hem de en taze, en lezzetli ürünleri mutfağa taşıyor.

İki Ayrı Noktada Eşsiz Lezzet Hızlı Hizmet


Misina Balık Restaurant Göztepe Şubesi Anadolu Yakası’nda, Göztepe Parkı’nın hemen yanında. 2015’ten bu yana konuklarını ağırlayan şube; yüksek tavanları, taş desenli duvarları, rüstik dekorasyonu ile misafirlerine faklı bir atmosferde yemek yiyip, hoşça vakit geçirme imkânı sunuyor. Pedagojik eğitim almış bakıcıların eşlik ettiği oyun parkında çocuklar da bir o kadar eğlenceli zaman geçirebiliyor.

Beylerbeyi’nde eski bir konakta hizmet veren Misina Balık Restaurant Beylerbeyi Şubesi ise İstanbul’un en katıksız, en şairane yönüne vurgu yapan bir durak. Alt kata girildiğinde dev bir çınar ağacının gölgesi karşılıyor. Üstteki iki katta ise lezzetli yemeklere ve koyu sohbetlere muazzam boğaz manzarası eşlik ediyor. Tüm çalışanlar güler yüzlü ve servis son derece hızlı. Aile ortamında olduğunuzu hissettirecek kadar samimi bir yer.

Misina Balık Restaurant gerek mutfağında yarattığı lezzetler ile, gerek kaliteli hizmet anlayışı ile, gerekse mekanlarında oluşturduğu dekorasyon ve kullandığı farklı dokular ile İstanbul’daki balık restoranların kalbi ünvanını hak eden bir butik marka.

  • İçeriği Paylaş
reservation-banner

Misina Rezervasyon Sistemi

Masanızı Hemen Ayırtın

  • Açılış ve Kapanış Saatlerimiz
  • Haftanın Her Günü Saat : 10:00 - 02:00

+90 850 532 0303

Rezervasyon